studio promocji let's rock home
2

Od stycznia 2010 r. z pasją kreujemy i prowadzimy działania PR'owe, kampanie marketingowe oraz projektujemy wizualne komunikaty. Naszym celem są ambitne projekty i praca na światowym poziomie. Naszym dążeniem jest tworzenie spójnych, skutecznych i atrakcyjnych treści. Od początku śledziliśmy trendy, wyznaczyliśmy ścieżki i poznawaliśmy zmieniające się środowisko. Czerpiemy z wieloletniego doświadczenia w marketingowym wspieraniu marek. Doradzamy, dzielimy się pomysłami i współtworzymy brandy, które dzięki wspólnej pracy odniosły sukces. Teraz chętnie poznamy Twój pomysł.

Reklama w sieci

Kampanie w sieci stały się podstawą prowadzenia biznesu. Razem, skutecznie zwiększymy zasięgi i dotrzemy do nowych grup odbiorców. Dzięki systematycznej i rzetelnej pracy zwiększymy liczbę Twoich klientów oraz zyskamy przewagę nad konkurencją.

Postaw na komunikację

Social Media stały się idealnym narzędziem do prezentacji Twojej firmy. Opowiedzmy jej historię, pokażmy osoby w niej pracujące, przedstawmy produkty. Zbudujmy fanów marki.

opis
opis

Każda firma to nowa historia, pasje, doświadczenie i marzenia. Do każdej podchodzimy w inny sposób lecz bazujemy na sprawdzonych sposobach reklamy i promocji co wpływa na efektywność i przyspiesza zamierzone cele. Wspólnie zbudujemy aktywna i atrakcyjna markę.

sprawdź jak to robimy

Gąska

Naszą współpracę rozpoczęliśmy w 2017 roku. Mamy swój znaczący wkład w budowanie i utrwalanie wizerunku poprzez komunikację w social mediach, reklamy w mediach społecznościowych oraz wyszukiwarce google, projekty graficzne, pomysły i organizację eventów, budowę i prowadzenie akcji charytatywnych, pomysły i wdrażanie akcji marketingowych.

Największym wyzwaniem było sprowadzenie do restauracji Gości z zagranicy. Gaska usytuowana poza turystycznym centrum aż pięć razy z rzędu znalazła się w gronie TOP 10 restauracji w Krakowie w rankingu TripAdvisor oraz znalazła się w pierwszej edycji drukowanego przewodnika Facebooka.

Trattoria Pergamin Nullo

Naszą współpracę rozpoczęliśmy w 2018 roku i obejmuje ona zarówno komunikację w social mediach, reklamy w internecie jak i projekty graficzne.

Wyzwania wynikają z lokalizacji restauracji. Postawiliśmy na wielokierunkowe pozyskanie klientów: z uwagi na bliskie sąsiedztwo sądu i wielu kancelarii komunikacja kierowana jest lokalnie na klientów biznesowych, pozyskanie osób mieszkających w okolicy oraz szerszy zasięg dla dowozów.

Delecta

Ukryty skarb Starego Podgórza. Jest to rodzinna restauracja, która istnieje od 1995 roku. Współpraca polegająca na komunikacji oraz projektach graficznych.

Jak odświeżyć wizerunek i dotrzeć do nowych grup odbiorców? Social media dają obie te możliwości.

Plac Nowy 1

Plac Nowy 1 do jeden z najbardziej rozpoznawalnych adresów krakowskiego Kazimierza. Czy takie miejsce potrzebuje wsparcia marketingowego? Tak. Nasza współpraca opiera się o komunikację w social mediach, reklamę w internecie oraz działania promocyjne.

Głównym problemem jest pomysł na spójną i atrakcyjną komunikację będącą atrakcyjna oraz wyróżniającą się spośród konkurencji w tak komercyjnym otoczeniu rynkowym. W miejscu bogatym w możliwości wyboru dla potencjalnego klienta stawiamy na atrakcyjność treści i agresywne formy marketingu internetowego.

Skwer

Krakowski Kazimierz to modne centrum rozrywki. Skwer usytuowany jest w pobliżu kultowego Placu Nowego, jednak nieco poza jego obrębem. Działania obejmują komunikację. Jest to również nasz playing ground w działaniach na Tik Toku.

Blisko ale daleko, czyli jak wypromować miejsce lekko schowane? Po określeniu grupy docelowaj stworzylismy komunikację oparta z jednej strony na przyciągnięcie uwagi dobrymi koktajlami, z drugiej na zbudowanie grupy stałych klientów.

Limoncello

Restauracja w Oświęcimiu, czyli czas na włoskie. Zlecenie to działania w social mediach, projekty graficzne i doradztwo marketingowe.

Jak rozreklamowaś nowa restaurację? Jak wyrobić świadomość miejsca wśród mieszkańców i zachęcić turystów? Kluczem jest dywersyfikacja kanałów komunikacyjnych i przekazów.

Restobar Forty Kleparz

Duże wyzwanie i ciekawy projekt. Restauracja powstała w procesie rewitalizacji jednego z krakowskich forów. Wprowadzenie restauracji zawsze wiąże się z wytężonym wysiłkiem. Praca z jednej strony polegała na reklamie, z drugiej na budowie komunikacji, materiałów, eventów i relacji z blogosferą.

Miejsce blisko centrum jednak oddalone od ścisłego ruchu turystycznego i osiedli mieszkalnych. Wyzwaniem jest wielkość miejsca, ponad 200 miejsc siedzących.

Piekarnia Rusnak

Lokalna piekarnia z Beskidów, która swym zasięgiem dostaw sięga od Zakopanego po Kraków. Zakres pracy to komunikacja, projekty graficzne, projekty opakowań, kampania billboardowa.

Podczas opracowywania strategii postawiliśmy na lokalność i naturalne składniki wypieków. Dzięki temu wpisaliśmy się w trend eko, poprzez ujednolicenie opakowań i oznakowań na sklepowych półkach odróżniamy produkty piekarni od konkurencji.

Fuji Sushi

Koncept sieci restauracji sushi na dowóz. Naszą rolą była komunikacja, reklama oraz budowa materiałów reklamowych.

Brak Gości w lokalu to plus jak i minus prowadzenia biznesu. Z jednej strony należy skupić się na budowaniu przewagi konkurencyjnej nad innymi restauracjami na dowóz, z drugiej zwiększyć zasięgi i zbudować grono wiernych klientów.

studio Let's Rock studio Let's Rock studio Let's Rock studio Let's Rock studio Let's Rock

Zapewniamy kompleksowe wsparcie dla Twojej firmy:
konsultacje
doradztwo
sesje zdjęciowe
komunikację
social media
projekty graficzne
reklama w sieci
strony www i aplikacje
reklama outdoorowa
reklama w mediach
współpracę z blogerami.
Dzięki temu obniżysz koszty i sprawnie osiągasz zamierzone cele.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, podczas których ustalimy potrzeby Waszych firm, zaproponujemy działania i wycenimy ich koszty. Postaw na kompleksowe działania poparte wieloletnim doświadczeniem.

visit website

Kontakt    Let's Rock Marketing

    Let's Rock Marketing

    Let's Rock Marketing